شناخت با برترین خرید خودرو فروش خودرو های کلاسیک ژاپنی

اتوگالری هیرسا حتی در‌حالتی که خرید خودرو فروش خودروی کلاسیک موردنظر آن نیز از مدل ژاپنی را در حقیقت مشاهده نکرده باشید و بیشتر آشنایی از روش تصاویر یا این که ویدئویی بوده , ولی همچنان این جور خرید خودرو فروش خودروها خاطره‌انگیز می باشند و در ذهن میمانند .

شاید خرید خودرو فروش خودروهای کلاسیک در پباده سازی جذابیت تولیدات امروزی را نداشته باشند , اما می‌توان ذکر کرد که در شرایطی‌که آنها نبودند ما شاهد تجربه بالا خرید خودرو فروش خودروسازان در توسعه و طراحی یک محصول امروزی و توسعه یافته نبودیم . در طول دهه‌های قبلی خرید خودرو فروش خودروهای اسپرت زیادی از طرف شرکت‌های مطرح معرفی شدند که می‌توان به فراری , تویوتا , مزدا , نیسان و برخی دیگر اشاره داشت .

ما در این مقاله قصد داریم شمارا با ۵ خرید خودرو فروش خودرو برتر کلاسیک اسپرت ژاپنی که طرفدران یه خرده نداشته , آشنا سازیم . خرید خودرو فروش خودروهایی که در عصر خود سوپراسپرت محسوب شده و محبوبیت فراوانی داشتند .

۵ – تویوتا سیلیکا سوپرا

اگر‌چه تویوتا سیلیکا سوپرا یک خرید خودرو فروش خودروی برنا به حساب می‌آید البته مستحق رتبه پنجم لیست است . برای اولین دفعه این خرید خودرو فروش خودرو در سال ۱۹۷۹ مطرح شد و جور اصلی سیلیکا سوپرا یک کوپه فست‌بک با پباده سازی زاویه‌دار محسوب می‌شد . در سال ۱۹۸۱ تویوتا نسل دوم آن را با پباده سازی جذاب‌تر معرفی کرده است .

در آن دوره نسل دوم سیلیکا سوپرا از پباده سازی جذاب و هیجانی برخوردار بود و نقش یک دسته سوپراسپرت را داشت . نسل نخستین آن به پیشرانه ۲ . ۶ لیتری خطی شش سیلندر مجهز است و نخستین خرید خودرو فروش خودرو تویوتا با احتراق سوخت الکترونیکی به شمار میرفت . در نسل دوم یک سیستم تعلیق چهار چرخ غیروابسته به کار دریافت شد .

شاید اکنون سیلیکا سوپرا یک خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو نماید به حساب می آید اما در فیض موجب شد تا تویوتا گونه توربودوقلو Mk . 4 را توسعه دهد . البته اخیرا تصاویری از نسل پنجم به بیرون درز نموده است .


۴ – مزدا COSMO

مزدا از خرید خودرو فروش خودروسازان حرفه‌ای ژاپنی به شمار میرود که در طراحی خویش محصولاتی شایان توجه را روانه بازار می‌کند . این مجموعه در حین حیات خود توانسته اعتبار بزرگی دربین مشتریان کسب کرده و کلیه این‌ها به لطف سعی بی‌نقص آن بوده است .

یک کدام از اسپرت‌های کلاسیک مزدا Cosmo نام داشت که در سال ۱۹۶۷ وارد فاز تولید شد . نام Cosmo از رقابت‌های فضایی که آن دوران جریان داشت , گرفته شد . این خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو کوپه دو در از خرید خودرو فروش خودرو روتر دوگانه وانکل استفاده میبرد که یک خرید خودرو فروش خودرو شایان توجه به شمار میرفت .

هرچند در بخش فنی Cosmo مطلوب به نظر می سید ولی در بخش پباده سازی جذابیت فراوانی نداشت . مزدا Cosmo را در سراسر ژاپن و اروپا عرضه کرد و توانست این گونه را محبوب نماید . مزدا در RX – 7 در جهت خرید خودرو فروش خودرو دوار رفته و قصد داشته این محرمانه را با خرید خودرو فروش خودرو دوار پوشش دهد .

۳ – نیسان ۲۴۰Z

درصورتی که بخواهیم یک اتومبیل کلاسیک اسپرت ژاپنی را نام ببریم , بایستی به ۲۴۰Z نیسان اشاره کرد . نیسان اولین بار در سال ۱۹۷۰ ساخت این مدل را شروع کرد و بلافاصله توانست خصوصی Z را دوستداشتنی سازد .

یوکاتا کاتامیا تحت عنوان قوای محرکه ورود Z به ایالات‌متحده , موجب موفقیت این گونه شد . در ابتدا نیسان Z با خرید خودرو فروش خودرو شش سیلندر ۲ . ۴ لیتری پمپاژ ۱۵۰ اسب بخاری همراهی می‌کرد . از سایر ویژگی‌های فنی این جور می‌بایست به سیستم تعلیق جداگانه در هر گوشه و ترمزهای دیسکی در جلو این خرید خودرو فروش خودرو اشاره کرد . چنین مشخصاتی خیر فقط ۲۴۰Z را به اتومبیل فوق‌العاده آن زمان تبدیل می‌کند , بلکه نیسان توانست به وسیله Z در مسابقات SCCA , IMSA و مسابقات رالی جهانی به موفقیت دست یابد .

۲ – نیسان SKYLINE GT – R هاتوسوکا

هر شخصی با اتومبیل GT – R آشنایی داشته اما این محبوبیت از بابا پهناور آن یعنی SKYLINE GT – R هاتوسوکا سرچشمه می‌گیرد . اسم آن برگرفته از هاکو به معنای باکس و سوکا به معنای اسمان است . این یعنی مربع سرعت در مسیر مسابقه بوده که هاتوسوکا توانست موفقیت اکثری را در آن بدست آورد . قدرت خرید خودرو فروش خودرو این خرید خودرو فروش خودرو ۱۶۰ اسب بخاری بوده که به لطف پیشرانه شش سیلندر با چرخش ۷۲۰۰ دور در دقیقه‌ای انجام میگیرد . هاتوسوکا توانست به یک کدام از موفق‌ترین خرید خودرو فروش خودروهای اسپرت مورخ ژاپن شود . ولی نیسان در نسل آینده GT – R انقلابی به وجود آورده و توانسته به یکی‌از برگزیدگان خرید خودرو فروش خودروهای سریع جهان بدل کند . حتی این مارک نیسان توانست در گروه A مسابقات جهانی دهه ۹۰ به موفقیت‌هایی دست یابد .

۱ – تویوتا ۲۰۰۰GT

در یک کلام می بایست تویوتا ۲۰۰۰GT را خیره کننده دانست . کمپانی ژاپنی در میان سال‌های ۱۹۶۷ تا ۱۹۷۰ بیش تر از ۳۵۰ مثال آن را ایجاد کرد و توانست به خرید خودرو فروش خودروی موفق و دوستداشتنی تبدیل شود . اگر چه این اتومبیل ظاهرا سوپراسپرت به لحاظ می‌رسد اما در فضای داخلی پباده سازی